Motor toci ale spatne chyta...Corsa B 1.4i Prosim o radu!!

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Odpovědět
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

Motor toci ale spatne chyta...Corsa B 1.4i Prosim o radu!!

Příspěvek od asaad »

Cau lidi.Potrebuju poradit ohledne Corsy B, 1.4i 44kw (r.v. 1997).
Rano vzdycky kdyz nabehnu do auta tak sotva nastartuje.Nemyslim to ze by starter,nebo motor netocili,ale spatne chyta.Vypada to ze chytne na 2 valce pak se zaklepe a chcipne.Na treti pokus chytne na 3 valce a poskytava 4valec. Pak to vypada ze uz v pohode a pri nasledujici jizde asi 5km parkrat cukne.
Myslel jsem ze to jsou svicky,tak jsem je dneska vymenil za novy.Porad ten samej problem.Kdyz je auto teply tak to chyta v pohode.
Ma nekdo nejaky napady? Kabely jsou 2 roky stary.
Diky moc za odpovedi
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

cau...no zkus jeste kabely ale jinak mozna taky snimac otacek ja mam ten stejny motor a delalo mi to to podobne a bylo to tim snimacem zkus jen najit kde je ten snimac spojovany a v tom spoji to muze byt zoxidovane
Nenachčiješ proti větru :-D
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

přesně tak jak to popisujes to mi delali kabely ke svickam,probijeli tak jsem je vymenil a byl klid...
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

Příspěvek od asaad »

Ted sem na ty kabely sahal, kdyz to bylo nastartovany a koplo me to.Takze asi probiji,ne?:)
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

ne asi ale urcite jak te koply..ja to mel taky tak ale pak sjem vse vymenil tyden dobry a pak zas to zacalo tak to bylo tim cidlem zoxidovane spojky
Nenachčiješ proti větru :-D
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

Příspěvek od asaad »

a kde to cidlo najdu? takze kabely menit je zbytecny,jo?
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

ne kabely vymen protoze jak probiji to uz nebude dobry...a snimac je-kdyz se psotavis pred motor tak na leve strane za motorem jak je baterka tak v tech mistech dole na motoru.snad pochopis... :-D
Nenachčiješ proti větru :-D
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

Příspěvek od asaad »

JJ, dobrej popis, to by melo stacit.Zitra na to kouknu a napisu.Zatim diky moc :wink:
Uživatelský avatar
dolomit
Příspěvky: 54
Registrován: 08 zář 2009, 21:41
Bydliště: SR-Trencin

Příspěvek od dolomit »

Ja som mal podobny problem a bolo to tym snimacom lenze to ze bol zaoxidovany kontakt bol iba jeden problem druhy bol ten ze kabel ktory vedie od konektoru smerom do riadiacej jednotky snimaca bol totaaalne zoxidovany nebol to uz ani kabel ale neake konope :D som sa cudoval ze to vobec islo nakoniec som sa nespoliehal na konektor ale som to radsej priletoval a odvtedy je to OK.
1.4i – 8W
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

jak kabely probiji je potreba to vymenit a myslim ze problem zmizi tohle jsem mel presne ja vymena kabelu stacila co se tyce toho cidla nachazi se za remenici klikove hridele...
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Odpovědět