romoli>Corsa B 1.2 8V

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

romoli>Corsa B 1.2 8V

Příspěvek od romoli »

edit:
-motor 1.2 (33kw) zatim bez uprav, v nejbližši dobe přetěsnění a vyčištění
-hudba puvodni, do budoucna komplet vyměnit včetně elektroinstalace (od předchoziho majitele přešmikana a "poslepovana") repro potrhane a spuchřele
-kola plechače (zimaky), do budoucna letni obudi na hliniky :)
-bourana, jde na převaření čela po té nove narazniky do laku (předni i zadni) včetně lemu
-podvozek (prej) sportovni od Opelu
-sportovni filtr
-central na DO s alarmem
-odskok kufru na tlačitko ze středoveho panelu
-demontované zadni sedačky, připravuje se připrava na šmajchlkaru

Ahoj, chtěl bych se též podělit o svou "káru". :oops:
řazeno chronologicky a omlouvam se za kvalitu ale je to mobil a nepřišel jsem na to jak zmenšit obrazek co se belikosti v kb tyka a ne jen zmenčovat dokat se neblezu do 200kb :D
předchozi majitel se o auto nestaral a před nim to měl "tuningovej šilenec" takže kabelaž je všade přeskřipana a poslepovana, rozstřelil to a prej sou hnute nosniky takže byto chtělo srovnat, vystřikat dutiny a každopadně novej lak..holt starší auto ale neměnil bych na nic :lol: ...prosim o objektivni kritiku :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) romoli dne 08 dub 2010, 21:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

tak je to přesně obracene, od nejnovejšich po nejstarši :( :oops:
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

z toho si nic nedelej :D me se to takhle taky stalo.hale co to je za budiky jak mas na teplotu?takova valka barev :D
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

toho si nevšimej :D to dělal spolubydlici ten kolega co mi to pomahal polepovat...se na tom vyřadil ...ale ja umorně shanim s otačkoměrem žel bohu nenachazim ...mimochodem ty maš moc peknou karu snad to taky tak daleko dotahnu prave sem přišel z venku dodělal jsem palubku do toho černeho sametu tak je činana a vrham se na laminovani středovaho panelu :lol:
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Tapeci pěkný, palubku pokud dotáhneš do konce, tak bude taky pěkná .. středovej panel ve stříbrný nic moc :? lepší by byl černej ..
Ten extrémní polep na boku .. k tomu nemam slov, je to hrozný, chtěl jsi kritiku sry :)
Ale jinak dobrý .. a nárazkíny do laku :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

:shock: :roll:
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

vsak se nezlobim vim ze jsou polepy krapet mimo ale slo o to z toho udelat auto :D ty pujdou dolu jakmile sezenu konecne zase praci tak pujde na strikani dutin krapet odrezit doufam ze i nak srovnat předni nosniky a komplet do laku (černa perlet bych chtel) ...a palubka střibrna už neni pouze fukary ještě zustaly nedostal sem se k přestrikani, dnes sem ji dokončoval ale ještě ma mouhy :( a navic sem se při tom fikl přes palec kobercakem takže momentalně se vzpamatovavam ...nebejt naplasti tak mi polstarek nedrzi na svem miste ...a štve mě nejvic to že sem si z toho šoku posahal palubku lepidlem no uvidime co s tim vyvedu každopadně rady ohledne zevnějšku i interieru uvitam :)
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

No, nejdřív by to chtělo sundat ty šílený nálepky a pak časem plasty exterieru do laku .. ( nárakníky a lemy)
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

abych nezapomel narazniky pujdou oboje nove...v zimě mě nabral na parkovišti bejvalej šef takže pod naraznikem zadnim tuknutej kufr nic extremniho a promačklej naraznik předni nadobro urvanej drži silou vule uchyty žadny....jak do me naletel tak chudaka cozu vystrčil na hromadu sněhu, vskutku komicke on z toho měl škodu za 50 000 a celej předek novej :D
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

lukkas: jistě :) nalepky sem chtěl sundavat dnes...přesněji ty modre pruhy ale nakonec sem volil palubku ...
Uživatelský avatar
Kubina
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 983
Registrován: 22 čer 2008, 22:33
Bydliště: Kladno/Louny/Praha-Zapad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubina »

romoli-jestli myslis tu modrou,tak ta je momentalne na dily byly tam schnili nostniky motoru,kdyby jsi neco potreboval tak se ozvy,jinak za to vyvareni si rekly ranec a chtela by jeste lak to by se nevyplatilo,tak mam momemtalne cernou 8)
Za oknem padá sníh,v garaži smrdí líh.Všechno odmastit vyleštit motor,přemýšlim nad tim,jak udělat prostor.Všechno je venku,leští se leští,venku zas snih pěkně sviští.To je teda vděk,už se šteluje podvozek.Chybí dodělat pár vad,už mě čeká Tuning kap..:-D
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

Kubina> vím, decentně jsem ti ji zkoukl a moooc pekna ... no nevim odkud jsi ja Liberec, potřeboval bych plasty nad kolama všecny nejspis a taky motor :oops: akorat nebim jak by se to pošefovalo s povolenim kuli technicky (dost jsem na toto tema prolejzal fora) ale jak řikam nejprve musim sehnat někoho kdo mi srovna/pomuže srovnat nosniky motoru pač pravděpodobně budou taky krapinek chytnuty korozi ale co horši je že diky nim mi nesedi prava strana ve smeru jizdy, nejde dopasovat naraznik atd :(
sramo
Příspěvky: 13
Registrován: 10 zář 2009, 14:12
Bydliště: Havirov

Příspěvek od sramo »

me se nahodou ty modre pruhy libi. je to takove netradicni a kazdopadne ses k neprehlednuti :)
hrdý vlastník vozítka Opel CORSA B 1.0 12v jménem Jednohupka :)
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

me se zase libej tvoje "decentni" kola :D ...děkuji ma to sve obdivovatele i odpurce no.. o nepřehlednuti šlo, dyš sem byl na živnostaku tak to byla moje pojizdna reklama...nyní polepy sundavam ale jeto očistec
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romoli »

polepy odstraněny ale ten předni blatnik chce vyměnit byl puvodně řervenej je na něm černa folie ale 24.12 sem to na naledi z prace neubrzdil a krapet ho tuknul :?
ps: v čem zmenčujete fotky?...na 800x600 to ořiznu v poho ale aby měla fotka 200kb tak to musim zmenšit že to pomalu neni vidět a ještě ořezat
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět