Corsa B 1,4i prosím o radu

O všem a všech Corsách.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
agentorang
Příspěvky: 4
Registrován: 20 lis 2011, 12:55

Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od agentorang »

Zdar chlapi,jsem tady protože už nevím kudy kam,popíšu svůj problém.
Před časem jsem koupil pro přítelkyni Corsu,stav odpovídá stáří takže jsem ji vzal,cena byla slušná.Po čase corsa přestala startovat,když nastartovala,strašnej kouř z výfuku,takže do servisu,nová těsnění pod hlavou,nové rozvody,nová chladící směs.Poté bylo dalších pár problémů,pokaždé ve stejném servisu opravováno.Pak corsa začala dělat toto:Při jízdě z ničeho nic chcípne,rozsvítí se kontrolka diagnostiky a auto zhasne a už nenastartuje.Nastartuje až tak po dvaceti minutách,ujede pár kilometrů a zase udělá to samé.Dneska se mi to stalo dvakrát,zoufale jsem oběhnul celý auto,všechno odpojil,zase zapojil.,čidla,kabely od rozdělovače,prostě co šlo a nic,motor točil ale nestartoval a nestartoval.Poslední co mě napadlo bylo mrknout ještě olej,otevřel jsem dolévací víčko a co nevidím,víčko totálně zasraný od bílé emulze,nalévací otvor taky,vytáhnu měrku oleje,taky plná bílé emulze,vyčistím,ponořím,vytáhnu a...........nic,žádnej olej úplně sucho!!!Takže telefon,odtah domů,a co dál,jen zdůrazním,do oprav tohoto střepu bylo nainvestováno zhruba 30 000 kč,přítelkyně se jí nechtěla vzdát,co teda teď s tím,nevyznám se v tom,auto které mám já je nové,takže pravidelný servis,žádný problém.Corsu jsem nijak nekoumal,nezajímal jsem se o to jak to pod kapotou vypadá,ani na to nemám čas,ale to co jsem viděl dneska mě dostalo,mám chuť sebrat hever a těm blbům z toho servisu ho jít zaseknout do hlavy.Myslím že jde voda do oleje ne?Dokáže někdo poradit?Za 30 000 za opravy a to je jen střízlivý odhad,myslím že to bylo i víc,si představuju že by to auto mělo jezdit a ne aby bylo stále jen k nasrání!!!!
Uživatelský avatar
schleza
Příspěvky: 319
Registrován: 10 črc 2011, 23:05
Bydliště: Prostějov

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od schleza »

S tou vodou máš pravdu, ale rady ohledně oprav bych tu radši přenechal zkušenějším, přece jen jsem tu novej a nezkušenej ohledně oprav motoru
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od Co-RS-ák »

rozhodně bys to měl řešit s tím servisem a nechat si udělat znalecký posudek ještě než jim to tam odvezeš ;-)
agentorang
Příspěvky: 4
Registrován: 20 lis 2011, 12:55

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od agentorang »

Co-RS-ák píše:rozhodně bys to měl řešit s tím servisem a nechat si udělat znalecký posudek ještě než jim to tam odvezeš ;-)

To jsem si taky říkal,zejtra jim tam zavolám jak to chtějí vyřešit,protože tohle se mi nelíbí,mraky peněz a k ničemu,jen by mě zajímalo kam se ztratil všechen olej,motor je teda mokrej kolem těsnění ale zase ne tolik,taky jsem koukal když jsem vytáhl měrku,byla celá zohýbaná,pokroucená,zřejmě se uvnitř dostala do nějaké pohyblivé části.....
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od Co-RS-ák »

jestli ti tam vůbec nějakej dali... jak je to dlouho po servisu?
ps: necituj poslední příspěvek, stačí napsat jméno ;)
agentorang
Příspěvky: 4
Registrován: 20 lis 2011, 12:55

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od agentorang »

Je to necelý půlrok po servisu,olej tam byl,to jsem se díval když jsem pro to auto byl.
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od Co-RS-ák »

tak to se obávám že budeš mít smůlu, záleží jak se k tomu servis postaví
lubik1112
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2012, 21:05

Re: Corsa B 1,4i prosím o radu

Příspěvek od lubik1112 »

Ahoj Mohl bych tě poprosit o radu?? Děkuji Luboš
Odpovědět