Diagnostika - kontrolka s bleskem

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Tak se konečně zeptám. Poví mi někdo co značí kod 11 za chybu? Nikde v tý tabulce těch chyb sem to nenašel, tak pls jestli někdo neví.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
mrkac
Příspěvky: 60
Registrován: 09 lis 2007, 00:03

chyba 95 ventil teplého startu – nízké napětí

Příspěvek od mrkac »

pokial mi vyhadzuje chybu 95 ventil teplého startu – nízké napětí -co to znamena?

EDIT: Přesunuto do správné sekce. Suby
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

to mam taky...nevim,ale asi má male napětí regulační motorek nastavení škrtící klapky,páč pri studenim motoru nastaví větší průtok vzduchu.

Proč má ale malý napětí?

S tim mě taky ten Opl sere :!: :evil:
25DT
alyk
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2007, 13:05

dotazek

Příspěvek od alyk »

Ahoj ma corsu 98 1,0 12V, ted se mi rozvitila tahle prapodivna oranzova kontrolka, zacala svitit asi tak po 35 km, chvilku svitila a pak prestala, od te doby nic. Jezdim denne cca 15 tam a pak zpet a nedela to, ale pri delsim, nez 30km v tahu jo. Co s tím? krome toho, ze shodit ze skaly... :D
Corsar
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2007, 21:39

Příspěvek od Corsar »

Corsa B, X14XE (66 kW)
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: dotazek

Příspěvek od Vtomas »

alyk píše:Ahoj ma corsu 98 1,0 12V, ted se mi rozvitila tahle prapodivna oranzova kontrolka, zacala svitit asi tak po 35 km, chvilku svitila a pak prestala, od te doby nic. Jezdim denne cca 15 tam a pak zpet a nedela to, ale pri delsim, nez 30km v tahu jo. Co s tím? krome toho, ze shodit ze skaly... :D
prutokomer vzduchu nebo krokovej motorek a nebo agr.ventil

kolisaj ti otacky?
a pouze v tahu nebo kdyz uberes plyn a klesaji otacky
alyk
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2007, 13:05

Příspěvek od alyk »

otačky neklesaji, naprosto zadny komplikace, jen se to zniceho nic rozsvitilo, kdyz vypnu klickama, tak pak v pohode a po ujeti pak km se na chvili zase rozsviti
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

takze se to rozsvici pri zatezi nebo kdyz pustis plyn? bude to ten prutkomer vzduchu - vaha vzduchu

myslim ze Berry mel to same
me to delal krokovej motorek - nejlepsi kdyz dojedes a pichnou e na komp
Corsar
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2007, 21:39

Příspěvek od Corsar »

Tak to může být třeba odcházející lambda. Buď si udělej diagnostiku nebo si na ní zajeď.
Corsa B, X14XE (66 kW)
Corsar
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2007, 21:39

Příspěvek od Corsar »

opel1.0: Propojují se piny 6 + 5, případně 6 + 4 viz obrázek:
http://www.opelastra.cz/img/aldl3orig.jpg
Piny by měly být osazené.
Corsa B, X14XE (66 kW)
okura
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 81
Registrován: 18 čer 2007, 08:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okura »

mám pocit že ti to nepujde,
u OBD je nutná komuniace s pc
www.marab.wz.cz :D
Pixla
Příspěvky: 26
Registrován: 20 říj 2007, 15:08
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od Pixla »

No mě to občas problikne někdy jak kdy....ale je pravda že jak jsem si udělal diagnostiku tak mi to zahalsilo kod 13 coz je lambda.... sehnal jsem z Kadetta 1.6 automat na kterou bylo najeto tak 60000 km tak doufam ze poslouzi....jinak jsem zjistil ze je ucpanej katik stredni tlumic je KO tak mi to zere 16l na 100 km....tak se to snad uklidni jak vymenim vejfuck a lambdu...
Pixla
Příspěvky: 26
Registrován: 20 říj 2007, 15:08
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

jj

Příspěvek od Pixla »

Tak katik pryc, stredni dil a zadni dil novej.....to je recept na castecny snizeni spotreby ale porad jsem na 9l lambda vymenena ale kontrolka porad problikava obcas a diagnostika cista.....tak ted lidi radte co s tim....
Opel Corsa A r.v. 91 C12NZ heh momentálně probíha přestavba na tereňák snad mi to klucí v čepicích budou tolerovat (nechal jsem se insprovat Hitlerwagen golf country)
jokerik
Příspěvky: 7
Registrován: 11 led 2008, 17:19

Příspěvek od jokerik »

Zdravím! Mám takový problém s mojí corsou 1.2i r. 95...občas se mi stává že se rozsvítí ta protivná oranýová kontrolka signalizující chybu v motoru a také mi pak auto občas chcípne...vetšinou při tom když chci přeřadit rychlost, nebo vyřadit tak mi zdechne a musím vypnout klíček a poté znovu nastartovat a kontrolka pak už zase nesvítí. Také jsem v poslední době zopozoroval velké zvýšení spotřeby pod 10 l na 100 km nejdu a to jí šetřím...Při vyndání svíček byly úplně černé...Poradíte mi někdo prosím co s tím? Děkuju
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

můj typ odešla ti lambda sonda a nebo čidlo teploty chlůadící kapaliny,to je umístěné zezadu na sacím potrubí,je blbě vidět jezdíš furt na sytič a proto mokré svíčky a velká spotřeba
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Odpovědět