Corsa C> vůle v řazení

Témata týkající se motoru, převodovky, výfuku a palivové soustavy
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Kdyby někdo chtěl,mám stará táhla na Cčko,jinak nové seženu za 1920 ;-)
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Dafid8
Příspěvky: 1
Registrován: 06 říj 2010, 04:11
Bydliště: Žerotín 13

Příspěvek od Dafid8 »

Blbost, nesmysl. Pokud máte někdo v řiťce ten plastový spojovací bazmek ( táhlo ) vůbec neuvažujte o originálu. Já to měl taky, tento problém. Vyřešil jsme ho sundáním, koupil dlouhý šroub, případně možno šroubovici o průměru, na který nasadím na oba konce samici kloubového spojení ( Hornbach, řádově 20 kč/ks. Zkrácením šroubovice a zašroubováním na oba konce samice do patřičné délky dle původní plastové atrapy jsem to vyřešil tak do 100,-. Navíc jsem to omotal smršťovací el. páskou černé barvy. Mám na tom teď najeto dalších 60.000 km a v pohodě. Teď už je to nesmrtelné. Žádné vyčvachtání nehrozí. Můj technik z Oplu když to viděl, tak mi to schválil. Poradil by mi prý z vlastní zkušenosti to samé. Za nové plastové dávat tolik peněz? Nejsem šílence. Leoš
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Takové pastění... Nechápu jak na šroub nebo šroubovici dáš kloub hm?? A to řezení se měnilo po 290tis. km,takže něco to vydrží :-)
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Čárlí
Příspěvky: 5
Registrován: 13 kvě 2011, 21:33

Re:

Příspěvek od Čárlí »

LLuKKi píše:Kdyby někdo chtěl,mám stará táhla na Cčko,jinak nové seženu za 1920 ;-)
Mě se vysejřilo vrchní tahlo ten bazmek na dvou kulových čepech a nahradní nemají

Jedná se o tento kloub nevíte jak to opravit nesetkal se s tím někdo


Obrázek
Odpovědět